OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 Niedziela Wielkanocna, 21 kwietnia 2024, Dobrego Pasterza

1. Dziś w niedzielę 21 kwietnia zapraszamy na spotkanie dzieci komunijne i rodziców (III niedziela miesiąca) po mszy o godzinie 9.00-tej.

2. W dzisiejszą niedzielę 21 kwietnia ofiary składane na tacę przeznaczone są na seminarium duchowne. Nasi klerycy studiują obecnie w Seminarium w Warszawie.

3. W tym tygodniu we wtorek 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski, msza święta o 17.00. W modlitwach pamiętamy o naszym Biskupie Wojciechu Osialu.

4. Od poniedziałku 8 kwietnia na naszym cmentarzu mamy segregację odpadów. Oddzielamy organiczne (kwiaty, ziemia, wieńce) od reszty (plastiki i szkło). Małe kontenery 120 litrów, zielony organiczne, czarny nieorganiczne. Z tyłu cmentarza duże kontenery: wychodząc po prawej będą odpady organiczne po lewej nieorganiczne. Nie wyrzucamy byle jak, z wieńców nieorganiczne, np, szarfy też trzeba oddzielić, druciki też, gąbki zielone to też nieorganiczne, podobnie doniczki i folie, tego nie rzucać do organicznych.